• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/isfoder/

EtkinliklerLavanta Kokulu Köye Gidiyoruz

Türkiye'nin gözde fotoğraf mekanları arasına girmeyi başaran Lavanta Kokulu Köy Kuyucak'ta Lavanta bahçeleri ve gün batımı çekimi için dernek olarak gezimizi 9 Temmuz 2016'da gerçekleştirdik ve güzel kokular ve fotoğraflarla geriye döndük :) Katılımcılara teşekkür ederiz. 
ISFODER Geleneksel İftar Yemeği

Serin bir Isparta akşamında aile sıcaklığında 27 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğine katılanlara teşekkür ederiz. Ayrıca misafirperverlikleri için Kadir Bey'e ve Asiyan Gemi çalışanlarına teşekkür ederiz.
Seyit KONYALI Fotoğraf Sunumu

12 Mayıs 2016 tarihinde  üç güzel sunumla bizim ufkumuzu açan, görsel bir ziyafet sunan değerli üstad Seyit KONYALI'ya teşekkürlerimizi sunarız.Zambak Foto-Gezi

Isparta'nın gül pembesine başka bir renk olarak karışan zambak morunu Keçiborlu Kuyucak Köyünde aradık. 7 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz gezide güzel kareler yakaladık.
Beklenen KOVADA Gezisi

Bir sonbahar klasiği haline gelen Kovada gezimizi 31 Ekim 2015 Cumartesi günü gerçekleştirtik. Tüm katılımcı fotoğraf dostlarına teşekkürlerimizi sunarız. 


NAFOD Ustaları Bizlerle

30 Ekim 2015 Cuma günü Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği (NAFOD) üyesi  Hakan YARALI ve Zeki Yavuzak (AFİAP) sunumları ile bizlerle beraber oldu. sırasıyla 
1- Geçmişin izleri - Zeki Yavuzak
2- Son Buharlı - Hakan Yaralı, Zeki Yavuzak
3- Pir Şaliyar'ın Düğünü - Zek Yavuzak , Hakan Yaralı
sunumlarını soluksuz bir şekilde izledik. 
FİAP ve EFIAP Ünvanlı iki büyük Fotoğraf Ustası Ispartalı fotoğrafseverlerle buluştu.

FİAP Ünvanlı fotoğraf sanatçıları Nadire GÜNDAY ve Cihan KARACA 5 Nisan 2015 Cumartesi Günü ISFODER'in konuğuydular. Aynı zamanda Sami GÜNER kupası sahibi sanatçılarımız birbirinden güzel sunumları ile tüm dernek üyülerimizin beğenisini kazandılar. 
"B'İZ" Fotoğraf Sergimiz

ÜÇ USTADAN FOTOĞRAF SUNUMU

Yaptıkları sunumlarla ve sonrasındaki sıcak sohbetleriyle bize farklı bir fotoğraf akşamı yaşatan hocalarımız sayın Levent YAVUZ, Selçuk ÖZGÜLERYÜZ, Bora ÇINAR ve bizi bu güzel insanlarla buluşturan Mustafa GÜLOĞLU'na çok teşekkür ederiz.

        KEÇİBORLU KUYUCAK  KÖYÜ LAVANTA BAHÇELERİ GEZİSİ

        Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü FOTOĞRAF KURSU öğrencileriyle birlikte ISFODER üyerinin de katıldığı gezide lavanta bahçelerinin güzellikleri fotoğraflandı. Birbirinden güzel karelerle geri dönen üyelermiz adeta lavanta kokularını evlerimize kadar getirdiler.

      İFTAR YEMEĞİ ve FOTOĞRAF SUNUMU
      
      I
SFODER ailesi olarak SDÜ Konuk Evinde iftar yemeği düzenlendi ve ardından Akademi Çocuk Evinde Gülnur ÖZYURT'un fotoğraflarından oluşan "Ne Halin Varsa Gez" adlı fotoğraf sunumu yapıldı.

      
      "BERLİN" 
      
      Derneğimiz kurucu üyelerinden olan Ümran SÜLDÜR'ün fotoğraflarından oluşan "BERLİN" fotoğrgraf sunumu üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti. Bu görsel ziyafet için Hocamıza teşekkür ediyoruz.

      
      EĞİRDİR FOTOĞRAF GÜNLERİ

      Eğirdir'de düzenlen "Eğirdir Fotoğraf Güneri" etkinliğine Ankara'dan misafir olarak  gelen Fotoğraf Sanat Kurumu (FSK) ile birlikte katıldık. Gün boyu Eğirdir'in doğa ve kültürel güzelliklerini fotoğraflamak üzere güzel ilçemizi karış karış dolaştık.   

      GÖLCÜK FOTOPİKNİK

      8 Haziran tarihinde üyeler arası kaynaşma amacıyla Gölcük Milli Parkı'nda yaptığımız  "Fotopiknik" etkinliğimizi gerçekleştirdik. İçini fotoğraf ile doldurduğumuz pikniğinimizde üyeler güzel vakit geçirdiler.

     
      ANTALYA GEZİSİ

      26 Nisan 2014 tarihinde ISFODER olarak Antalya'ya günübirlik düzenlediğimiz gezide Kurşunlu Şelalesi, Kaleiçi, İskele ve Konyaltı'nda fotoğraf dolu bir gün geçirdik
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret172778
Reklam Alanı